اطلاعیه ها
 اطلاعیه شماره 2 ثبت نام اعتکاف 1397

ظرفیت ثبت نام اینترنتی اعتکاف هیئت محمّدی شیراز به اتمام رسیده است.

خواهشمند است برای ثبت نام حضوری به آدرس شیراز خیابان زند روبروی حمام بهارستان بنای مقدس محمّدیه مراجعه فرمایید.

با تشکر از همراهی شما


 اطلاعیه شماره 1 ثبت نام اعتکاف 1397

بسم اله و له الحمد

ثبت نام اعتکاف هیئت محمّدی شیراز از تاریخ 17 ام اسفند ماه به صورت اینترنتی برگزار خواهد شد.از علاقمندان به شرکت در این مراسم معنوی خواهشمندیم تا پیش از ثبت نام به نکات ذیل توجه داشته باشند:

  • مراسم معنوی اعتکاف در روزهای 29 اسفند و 1و 2 فروردین ماه برگزار خواهد شد.(ورود به مساجد محل اعتکاف از ساعت 15 روز سه شنبه 28 اسفند لغایت 24 همان روز خواهد بود)
  • محل برگزاری اعتکاف برادران مسجد جامع وکیل و محل برگزاری اعتکاف خواهران مسجد جامع عتیق خواهد بود.
  • ثبت نام اعتکاف بدون هزینه خواهد بود.
  • دریافت کارت اعتکاف تنها با همراه داشتن کارت شناسایی و کد معتکفی میسر خواهد بود.لذا خواهشمندیم پس از ثبت نام کد معتکفی را نزد خود نگهداری کنید.
  • ثبت نام اعتکاف برای خواهران متولد 1388/01/01 (10 سال تمام) به بعد و برادران متولد 1386/01/01(12 سال تمام) امکان پذیر خواهد بود.
  • سحری اول به عهده معتکف می باشد.
  • کارت های معتکفین در روزهای  26 و 27 اسفند ماه از ساعت 8 صبح لغایت 8 شب در بنای مقدس محمّدیه به معتکفین تحویل داده خواهد شد.
  • متقاضی بایستی با توجه به مدرک شناسایی، مشخصات خود را دقیق و کامل درج نماید. بدیهی است هرگونه اشتباه یا نقص در اعلام مشخصات موجب حذف از مراحل پذیرش شده و هیچگونه اعتراض قابل قبول نمی باشد.لذا توصیه می شود در ثبت نام اولیه کاملا دقت فرمایید.
  • متقاضی ثبت نام می بایست اسکن عکس 3*4 خود را با حجمی کمتر از 100 کیلوبایت در هنگام ثبت نام بارگذاری کند،لذا پیش از ورود به سامانه ثبت نام عکس مورد تایید را مهیا کنید.
  • جهت کسب اطّلاعات بیشتر و یا ارایه ی نظرها، پیشنهادها و انتقادهای خود در ساعات اداری می توانید با شماره تلفن های 32221117- 32228743 (071) ، ارسال پیامک به سامانه 300080654 و یا ارسال رایانامه به info@heyat-mohammadi.ir با ما تماس بگیرید.

 

​از شما معتکف گرامی خواهشمندیم در تمامی مراحل این مراسم معنوی ما را در برگزاری هرچه بهتر این مراسم یاری نمایید

با تشکر.ستاد اعتکاف هیئت محمّدی شیراز


سوالات متداول
 چه وسایلی را به همراه داشته باشم؟

وسایل شخصی همانند دفترچه بیمه،لیوان،بشقاب،قاشق،چنگال،دو عدد پتوی مسافرتی،لباس گرم مناسب را به همراه داشته باشید.


 چه وسایلی را به همراه نداشته باشم؟

به خاطر حفظ فضای معنوی اعتکاف از آوردن وسایل اضافی همچون لپ تاپ ،تلفن همراه، زیور آلات،لوازم گرانبها،اسباب سرگرمی و... خودداری فرمایید.

با توجه به اینکه استفاده از عطریات و بوی خوش برای معتکف حرام است،خواهشمند است از آوردن لوازم آرایشی،عطر،اسپری،ادکلن و کرم خودداری فرمایید.