درباره ما

در سال 1310 شمسی چهار تن از پاکبازان این دیار: حاج محمّد قاسـم مأکولاتـی، حاج اسـداله زمان ثانی، حاج محمّد حسـن برائـی و کربلایـی محمّد رضائیـان؛ هسته ی مـرکزی این هیئت دیـرپای کهن سال را پـی ریزی کـردند. هم اکنون این مجتمع در بخش های مختلف توسط خیرین ،اعضا هیئت امنا و اعضای هیئت در حال خدمت به مردم عزیز این دیار می باشد.

خدمات مجتمع مذهبی فرهنگی درمانی محمدیه

درمانگاه

یکی از رسالت های این هیئت کمک به اقشار کم درآمد و بی بضاعت در امور درمانی است، در این راستا درمانـگاه خيريه محمّدی برای سـرویس دهی به بیماران، با اخـذ مبلغـی جزئـی آماده ی پذیـرایی از این قشر دردمنـد می باشد.

محمدیه مشهد

در سال 1384 به همت خیّر بزرگوار آقاي حاج حمید فهندژ سعدي چندین ملک به نام محمّدیه شیراز در مشهد مقدّس برای پذیرایی از زائرین، اختصاص یافت. زائرین حضرت اباالحسن علی بن موسی الرضا(ع) می توانند جهت استفاده از زائرسرا، همه روزه به دفتر هیئت واقع در بنای مقدّس محمّدیه مراجعه نمایند.

صندوق قرض الحسنه

در راستای گره گشایی از مشکلات، با همّت و پشتیبانی هیئت امنا و اعضای هیئت، صندوق قرض الحسنه ی هیئت محمّدی راه اندازی گردیده است. با اتکاء به خداوند سبحان و مدیریت صندوق، وام تا سقف 50,000,000 ریال به افراد واجد شرایط پرداخت می گردد.

کتابخانه

در روز 25 ذی القعده (9 مهر92)، بهسازی کتابخانه، مرکز اینترنت و سایت اینترنتی هیئت جهت استفاده ی جوانان عزیز، به اتمام رسید و این مرکز همه روزه غیر از روزهای تعطیل آماده ی پذیرش از مشتاقان می باشد. جهت استفاده از کتابخانه و مرکز اینترنت به طبقه ی فوقانی بنای مقدّس محمّدیه مراجعه نمایید.

جدیدترین آلبوم های صوتی
محتوا در دست تولید.